ogloszeniazachodniopomorskie.pl
Osób online:6 | Ogłoszeń:188

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Spawacz Mag / Tig

Spawacz Mag / Tig

Spawacz MAG / TIG

SZANOWNI PAŃSTWO,

Dla firmy produkcyjnej z siedzibą w Szczecinie poszukujemy:

SPAWACZY MAG – 135 oraz TIG – 141

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat (od samego początku, bezpośrednio pod zakładem – bez agencji)

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pracę w oddziale duńskiej firmy, która właśnie otwiera nowy zakład w Szczecinie – firma zajmuje się projektowaniem oraz wytwarzaniem obudów rozdzielni elektrycznych, paneli sterowniczych itp.

OBOWIĄZKI:

- Spawanie cienkich blach 1-5mm metodą MAG 135 oraz TIG 141 (w zależności od umiejętności – stal czarna, aluminium, stal nierdzewna)

WYMAGANIA:

- Dobre doświadczenie w spawaniu cienkich blach metodą 135 i 141

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia oraz skany certyfikatów na adres: spawacz@lsj.pl w temacie podając: Spawacz MAG/TIG - Szczecin

Telefon do kontaktu: 508 144 900, 91 814 52 57 (Rekruter - Karol Świtelski)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

LSJ HR Group, nr licencji: 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Spawacz Mag / Tig

Miasto/a:
 Szczecin

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

Zadłużoną Opiekunka Osób Praca Zastaw Ds. Kurs Doradca Bik Szczecin Spółkę Nad Opieka Pozabankowe Pożyczki Opiekunki Sprzedam Nauczyciel Pani Bez Pod Niemcy Języka Pracownik Kupię

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia