ogloszeniazachodniopomorskie.pl
Osób online:22 | Ogłoszeń:188

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Operator Linii Produkcyjnej

Operator Linii Produkcyjnej

Operator linii produkcyjnej

Szanowni Państwo,

Dla firmy produkcyjnej z lokalizacją w Szczecinie Dąbiu, działającej w branży tworzyw sztucznych poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Oferujemy:

- Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę

- Stałą pracę w solidnej firmie, co oznacza wynagrodzenie na czas i umowę o pracę

Obowiązki:

- Praca przy linii produkcyjnej

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy fizycznej

- Chęć i zaangażowanie do pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV na adres: techniczne@lsj.pl w temacie wpisując: Operator linii produkcyjnej

Szczegółowe informacje: tel. 91 814 52 52 oraz 508 144 900 w godzinach od 8:00 - 17:00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

LSJ HR Group, nr licencji: 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Operator Linii Produkcyjnej

Miasto/a:
 Szczecin

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

Zadłużoną Opiekunka Osób Praca Zastaw Ds. Kurs Doradca Bik Szczecin Spółkę Nad Opieka Pozabankowe Pożyczki Opiekunki Sprzedam Nauczyciel Pani Bez Pod Niemcy Języka Pracownik Kupię

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia