ogloszeniazachodniopomorskie.pl
Osób online:13 | Ogłoszeń:188

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Inwentaryzacji Koszalin

Pracownik Inwentaryzacji Koszalin

praca dla wszystkich

Chcesz zdobyć nowe doświadczenie?

Poznać wiele interesujących osób?

A może jesteś studentem i poszukujesz dorywczej pracy?

Firma INVENT Sp. z. o. o poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji

Zakres obowiązków:

 Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych

 Obsługa urządzeń do skanowania towarów

Wymagania od kandydatów:

 Dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych

 Znajomość podstaw obsługi komputera

 Pełnoletność

Zapewniamy:

 Atrakcyjne stawki: 10 – 12 zł/h brutto

 Transport na inwentaryzacje wyjazdowe oraz dodatkowe premie

 Umowę zlecenie/dzieło

 Szkolenie przed przystąpieniem do pracy

 Pracę w miłej atmosferze

 Możliwość nawiązania stałej współpracy

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy portal pracownika, który umożliwi Ci zapisanie się na wybrane inwentaryzacje w Polsce bez wychodzenia z domu.

 Dzięki rejestracji będziesz miał stały dostęp do ofert pracy

 Sam możesz ustalić swój grafik pracy

 Wszystkie formalności związane z zapisaniem się oraz dokumentami załatwisz online

Dodatkowo jeżeli znajdziesz osobę do pracy przy inwentaryzacji, która jeszcze z nami nie współpracowała i wprowadzi twój PESEL przy rejestracji, to za każdą taką osobę otrzymasz dodatek w wysokości 50 zł brutto , jeżeli osoba polecana przepracuje min. 5 inwentaryzacji w Polsce (w okresie do 2 miesięcy od wysłania polecenia)

Jeśli jesteś zainteresowany zaloguj się lub zarejestruj na naszej stronie www.invent.ag lub poprzez link umieszczony poniżej

W razie problemów z rejestracją lub logowaniem prosimy o kontakt mailowy: rekrutacja.online@invent.ag

 PDF
Telefon: 713778800

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   praca dodatkowa
   praca inne

 WWW

Miasto/a:
 Powiat kołobrzeski
 Powiat koszaliński
 Poza województwem zachodniopomorskim

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

Zadłużoną Opiekunka Osób Praca Zastaw Ds. Kurs Doradca Bik Szczecin Spółkę Nad Opieka Pozabankowe Pożyczki Opiekunki Sprzedam Nauczyciel Pani Bez Pod Niemcy Języka Pracownik Kupię

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia