ogloszeniazachodniopomorskie.pl
Osób online:8 | Ogłoszeń:188

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kucharz Norwegia

Kucharz Norwegia

praca w renomowanych restauracjach i hotelach na terenie Norwegii

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osób na stanowisko:

Cieśla szalunkowy - Norwegia

Nr. Ref. CSZ/NOR/15

Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska pracy:

Praca w zawodzie cieśli szalunkowego w renomowanych norweskich firmach budowlanych.

Wymagania:

• Potwierdzone dokumentami doświadczenie zawodowe jako cieśla szalunkowy – minimum 3 lata.

• Mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym

• Praktyczna umiejętność pracy z szalunkami systemowymi

• Dobra znajomość rysunku technicznego

• Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

Przed wyjazdem w Polsce:

• W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu

• Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego

• Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:

• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy

• Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy - 180 NOK brutto za godzinę

• Możliwość długoterminowej współpracy (pierwszy kontrakt 3-miesięczny)

• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy

• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w (około 2500 – 3500 NOK za 2 tygodnie)

• W wyniku zatrudnienia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV na adres e-mail:

elwira.sowa@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

 PDF
Telefon: 914314266

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Kucharz Norwegia

Miasto/a:
 Poza województwem zachodniopomorskim

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

Zadłużoną Opiekunka Osób Praca Zastaw Ds. Kurs Doradca Bik Szczecin Spółkę Nad Opieka Pozabankowe Pożyczki Opiekunki Sprzedam Nauczyciel Pani Bez Pod Niemcy Języka Pracownik Kupię

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia