ogloszeniazachodniopomorskie.pl
Osób online:9 | Ogłoszeń:188

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik - Elektryk

Pracownik - Elektryk

Dla naszego Kliena poszukujemy osób do pracy na stanowisku elektryka.

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref.: ele/szc/2015

Zadania:

- wykonywanie podłączeń elektrycznych tzw. biały montaż.

Wymagania:

- aktualne uprawnienia SEP do 1 kV,

- min. 3-letnie doświadczenie w pracy jako elektryk,

- wykształcenie kierunkowe,

- samodzielność, sprawność manualna

- aktualne badania lekarskie.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

- możliwość pracy 5-6 dni w tygodniu po 8-10 godzin,

- możliwość stałego zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435

 PDF
Telefon: 914331433, 914331433

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik - Elektryk

 WWW

Miasto/a:
 Szczecin

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

Zadłużoną Opiekunka Osób Praca Zastaw Ds. Kurs Doradca Bik Szczecin Spółkę Nad Opieka Pozabankowe Pożyczki Opiekunki Sprzedam Nauczyciel Pani Bez Pod Niemcy Języka Pracownik Kupię

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia