ogloszeniazachodniopomorskie.pl
Osób online:5 | Ogłoszeń:188

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Potrzebna Opiekunka Dla Pana Helmuta

Potrzebna Opiekunka Dla Pana Helmuta

Potrzebna opiekunka

Miejsce zlecenia: Oldenburg

Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pana Helmuta, który mieszka wraz ze swoją żoną. Senior porusza się jedynie na wózku inwalidzkim, wstaje jedynie z pomocą.

Obowiązki:
Opiekunka będzie głównie pomagać Panu w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robić zakupy oraz przygotowywać posiłki.

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka,
doświadczenie z osobami chorymi i starszymi
oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki
mile widziane referencje oraz prawo jazdy

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie
legalne i stabilne zatrudnienie
wysokie zarobki (do 1500 euro netto miesięcznie)
darmowe wyżywienie w miejscu pracy
zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec
zdobycie cennego doświadczenia w opiece

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.prokop@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 790408346 o treści: 6814 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Szczecinie
ul. Teofila Firlika 19, piętro 5

 PDF
Telefon: 790408346

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Potrzebna Opiekunka Dla Pana Helmuta

Miasto/a:
 Poza województwem zachodniopomorskim

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

Zadłużoną Opiekunka Osób Praca Zastaw Ds. Kurs Doradca Bik Szczecin Spółkę Nad Opieka Pozabankowe Pożyczki Opiekunki Sprzedam Nauczyciel Pani Bez Pod Niemcy Języka Pracownik Kupię

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia