ogloszeniazachodniopomorskie.pl
Osób online:8 | Ogłoszeń:188

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Zatrudnimy Hostessy

Zatrudnimy Hostessy

Zatrudnimy hostessy

Cursor S.A. jest liderem wśród firm zajmujących się świadczeniem usług wsparcia sprzedaży i marketingu: merchandising, outsourcing sił sprzedaży, animacje, promocje, logistyka dla firm między innymi z branż:FMCG, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej czy bankowej.

Obecnie w związku ze współpracą z jednym ze światowych koncernów wznawiamy nabór na stanowisko:

Hostessa

miejsce pracy: Koszalin, Kołobrzeg, Białogard

nr ref. CRH 3/15

Zakres obowiązków:

• promowanie produktów naszych klientów na terenie Koszalina, Kołobrzegu lub Białogardu
• praca na terenie hipermarketów (wymagana sanepidowska książeczka zdrowia), bądź w lokalizacjach na terenie miasta
• bezpośredni kontakt z klientami
• dbanie o powierzoną ekspozycję i materiały
• zachęcanie klientów do zapoznania się z produktem

Wymagania:

• wysoka kultura osobista
• rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
• punktualność i odpowiedzialność
• doświadczenie w pracy hostessy mile widziane
• miłe i optymistyczne usposobienie

Prosimy o kontakt tylko osoby posiadające status osoby uczącej się.

Oferujemy:

zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
• pracę w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnej strukturze promocyjno – reklamowej
• profesjonalne szkolenia
• dłuższą współpracę (z możliwością nasilenia pracy w okresie wakacyjnym)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem na adres:lukasz.wasylkowicz@cursor.pl.

Prosimy o zaznaczenie numeru referencyjnego CRH 3/15 w tytule wiadomości.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku)"

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Zatrudnimy Hostessy

Miasto/a:
 Białogard
 Kołobrzeg
 Koszalin

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

Zadłużoną Opiekunka Osób Praca Zastaw Ds. Kurs Doradca Bik Szczecin Spółkę Nad Opieka Pozabankowe Pożyczki Opiekunki Sprzedam Nauczyciel Pani Bez Pod Niemcy Języka Pracownik Kupię

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia