ogloszeniazachodniopomorskie.pl
Osób online:4 | Ogłoszeń:188

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kierowca (samochód Dostawczy)

Kierowca (samochód Dostawczy)

Poszukujemy kierowców z doświadczeniem.

Piekarnia Bagietka poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Radziszewo

Wymagania względem Kandydata / Kandydatki:
- minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy (samochód dostawczy)
- czynne prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. C
- gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w nocy
- dyspozycyjność, sumienność
- książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
- zaświadczenie o niekaralności

Zakres obowiązków:
- praca na terenie województwa zachodniopomorskiego
- odpowiedzialność za dostawy pieczywa z produkcji do sklepów
- przyjmowanie zwrotów i odbiór utargów
- dbanie o czystość i podstawowy stan techniczny samochodu

Oferujemy:
- samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesyłanie swojego CV na adres rekrutacja@bagietka.com.pl . W temacie wiadomości KONIECZNIE proszę wpisać „Kierowca/2014”.

W CV proszę załączyć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

 PDF
Telefon: 509 871 717

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Kierowca (samochód Dostawczy)

Miasto/a:
 Powiat gryfiński
 Szczecin

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

Zadłużoną Opiekunka Osób Praca Zastaw Ds. Kurs Doradca Bik Szczecin Spółkę Nad Opieka Pozabankowe Pożyczki Opiekunki Sprzedam Nauczyciel Pani Bez Pod Niemcy Języka Pracownik Kupię

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia